Kluboksięgarnia dla dzieci

Prowadzący

Agnieszka Rubin – Balet dla dzieci i Fit Kids

balet zdjecie

Z wykształcenia psycholog. Od dziecka związana ze sportem, absolwentka szkoły sportowej o profilu lekkoatletyki. Od 5 lat pracuje z dziećmi jako animator zabaw dla dzieci, a od 4 lat prowadzi zajęcia taneczno-ogólnorozwojowe dla dzieci. Instruktor fitness oraz programu Zumba Fitness.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi BALET DLA DZIECI oraz ogólnorozwojowe FIT KIDS dla małych sportowców.

Edyta Andrych – „Miej oko na zmysły” i „Mały przed-Przedszkolak”

Edyta Andrych, z wykształcenia  psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, trenerka rozwoju osobistego i warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 6 miesiąca życia do 4 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci według programu Klucz do uczenia się, zajęcia muzyczno-rytmiczne  i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, natomiast od czterech lat specjalizuje się również w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci z elementami integracji  sensorycznej, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i Zabawach Fundamentalnych.

W „Tęczowej Sowie” poprowadzi zajęcia „Miej oko na zmysły” dla dzieci od 10- 24 miesiąca życia oraz zajęcia „Mały przed-Przedszkolak” dla dzieci 2-3 lata.

Praca z dziećmi, zabawa z nimi i stymulacja ich rozwoju jest dla mnie pasją, prowadzę zajęcia z wielką przyjemnością, na zajęciach jestem oddana dzieciom, wspieram je, ale również staram się być dla nich autorytetem i pomagać im w relacjach społecznych z innymi dziećmi.

Prywatnie jest mamą 9 letniej Oli. Interesuje się psychoedukacją, psychologią rozwojową, lubi muzykę i taniec, dobre kino, pracę w ogrodzie oraz wędrówki po górach.

Agnieszka Brzozowska – Muzyczne Łapki

Doświadczona animatorka zabaw dla dzieci, właścicielka marki „Ciekawe Dlaczego” i trenerka zajęć muzyczno-ruchowych. Specjalizuje się w grach i zabawach muzycznych. Bez presji i stresu zachęca dzieci do poszerzania wiedzy o świecie i rozbudza w nich pasję małych odkrywców. Jest szczęśliwą mamą. Uwielbia książki dla dzieci z serii „Ja i moja siostra Klara”.