Kluboksięgarnia dla dzieci

Prowadzący

 

 

 Iwona Marzec – Balet dla dzieci

pastedGraphic.png

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Bytomiu im. Ludomira Różyckiego, ukończyła Uniwersytet Muzyczny im. F .Chopina w Warszawie na wydziale Pedagogika Baletu. Pracowała w Teatrze Wielkim w Łodzi, Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie oraz Teatrze Sabat. Brała udział w międzynarodowych projektach artystycznych na scenach teatralnych. Od wielu lat zajmuje się kształceniem młodych osób, które chcą posiąść praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat techniki tańca klasycznego. W trakcie zajęć młode osoby rozwijają sprawność i świadomość ruchową, zapoznają się i uwrażliwiają na muzykę klasyczną. Na zajęciach młodzi adepci sztuki zapoznają się z profesjonalną terminologią tańca klasycznego w języku francuskim. Ćwiczenia zawsze dostosowane są do grupy wiekowej i indywidualnego rozwoju, dzięki temu odkrywają możliwości swojego ciała. Najważniejsze podczas zajęć jest rozwijanie potencjału artystycznego u dzieci i nauka poprzez zabawę. Zajęcia te są okazją do spełniania marzeń poznawania samego siebie oraz nawiązywania kontaktów. Szukamy pozytywów i uśmiechu, pozwalamy na rozwijanie swojego zamiłowania do pięknej sztuki jaką jest taniec.

 
 
 
 
Karolina Raj – Balet dla dzieci

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Studiowała Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat była tancerką w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” i z sukcesami reprezentowała ten zespół na Turniejach Tańców Polskich w formie towarzyskiej.

Od 8 lat pracuje jako instruktor tańca zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia z baletu, z tańca ludowego, tańca nowoczesnego (mix dance dla dzieci, ladies dance dla kobiet), a także lekcje indywidualne z parami (pierwszy taniec oraz taniec użytkowy).

 

 

Paulina Jadacka – Mini Disco

Licencjonowany instruktor Zumby oraz pedagog z zawodu.
Od szóstego roku życia związana z tańcem. Mama 3 letnich bliźniaczek, pasjonatka ruchu i dobrej zabawy. Autorka książki dla dzieci wydanej w Stanach Zjednoczonych „Grandparents are the best”.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi MINI DISCO DLA DZIECI.

 

 

 

 

 

Justyna Sasim – Fit Ciąża, Fit Mama oraz Stretching

Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu – kierunek Taniec, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego – kierunek Pedagogika oświatowo – artystyczna, instruktor tańca i fitnessu.

Wieloletnia tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Opole, instruktor i choreograf Zespołu Tańca Nowoczesnego ADENA działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.

Uczestniczka szkoleń z zakresu zajęć fitness dla kobiet w ciąży (aktywne 9 miesięcy). Prowadziła zajęcia ruchowe w wielu opolskich i warszawskich klubach dla mam.

Prywatnie – mama dwóch chłopców – Filipa i Gucia.

Zwolenniczka zdrowego stylu życia!

 

Edyta Andrych – Miej oko na zmysły, Mały Przed-Przedszkolak, Smyko-multisensoryka, LogoSensoryka, MatSensorki

Edyta Andrych, z wykształcenia psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, trener zajęć Smyko- multisensoryka ® stymulujących 7 zmysłów w oparciu o integrację sensoryczną. Ukończyła również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz wiele szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka. Obecnie jest w trakcie specjalizacji na Terapeutę i Diagnostę Integracji Sensorycznej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 9 miesiąca życia do 4 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci według programu Klucz do uczenia się, zajęcia muzyczno-rytmiczne i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, zajęcia ogólnorozwojowe oraz od kilku lat zajęcia Smyko- multisensoryka ® w oparciu o SI. Zajęcia z dziećmi są dla niej pasją, ciągle szuka nowych inspiracji, które może wykorzystać w pracy z dziećmi, korzysta ze szkoleń, ale największą motywacją są dla niej ciągle dzieci, ich potencjał, ciekawość, szczerość i zaangażowanie.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi zajęcia „Miej oko na zmysły” dla dzieci od 10- 24 miesiąca życia, zajęcia „Mały przed-Przedszkolak” dla dzieci 2-3 lata oraz Smyko-Multisensorykę ® dla dzieci w wieku od 10 miesiąca życia do 3 lat.

Praca z dziećmi, zabawa z nimi i stymulacja ich rozwoju jest dla mnie pasją, prowadzę zajęcia z wielką przyjemnością, na zajęciach jestem oddana dzieciom, wspieram je, ale również staram się być dla nich autorytetem i pomagać im w relacjach społecznych z innymi dziećmi.

Prywatnie jest mamą 13 letniej Oli. Interesuje się psychoedukacją, psychologią rozwojową, lubi muzykę i taniec, dobre kino, pracę w ogrodzie oraz wędrówki po górach.

 

Julia Belka – Zumba dla dzieci, gimnastyka korekcyjna

Studentka wychowania fizycznego i fizjoterapii. Dodatkowo instruktor tańca i animator czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem zaczęła 10 lat temu i od tamtej chwili wiedziała, że chce z nim wiązać swoją przyszłość. Jak wspomniała – od zawsze lubiła dzieci i postawiła na ich rozwój, dlatego zaczęła się edukować w kierunku wychowania fizycznego, jak i fizjoterapii. Swoją wiedzę i umiejętności zdobywała u polskich, jak i zagranicznych instruktorów m.in. Dawid Szeląg, Kasia Cabaj, Klaudii Antos, Polssky, Żurek, Tolek, Ryfa, Loose Joint, Henry Link, Ysabelle Capitulé, Josh Killacky czy DeeaGlazer. Brała również udział w zawodach zarówno solowo jak i grupowo, co zazwyczaj kończyło się miejscami na podium.