Kluboksięgarnia dla dzieci

Prowadzący

 
Karolina Raj – Balet dla dzieci

Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Studiowała Pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat była tancerką w Zespole Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” i z sukcesami reprezentowała ten zespół na Turniejach Tańców Polskich w formie towarzyskiej.

Od 7 lat pracuje jako instruktor tańca zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Prowadzi zajęcia z baletu, z tańca ludowego, tańca nowoczesnego (mix dance dla dzieci, ladies dance dla kobiet), a także lekcje indywidualne z parami (pierwszy taniec oraz taniec użytkowy).

 

 

 

Agnieszka Rubin – Mini Balet, Fit Kids, Zumba dla dzieci

balet zdjecie

Z wykształcenia psycholog. Od dziecka związana ze sportem, absolwentka szkoły sportowej o profilu lekkoatletyki. Od 5 lat pracuje z dziećmi jako animator zabaw dla dzieci, a od 4 lat prowadzi zajęcia taneczno-ogólnorozwojowe dla dzieci. Instruktor fitness oraz programu Zumba Fitness.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi MINI BALET DLA DZIECI, ogólnorozwojowe FIT KIDS dla małych sportowców oraz ZUMBĘ DLA DZIECI.

 

 

 

Paulina Szymanowska – Mini Disco

Licencjonowany instruktor Zumby oraz pedagog z zawodu.
Od szóstego roku życia związana z tańcem. Mama 3 letnich bliźniaczek, pasjonatka ruchu i dobrej zabawy. Autorka książki dla dzieci wydanej w Stanach Zjednoczonych „Grandparents are the best”.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi MINI DISCO DLA DZIECI.

 

 

 

 

 

 

Justyna Sasim – Fit Ciąża, Fit Mama oraz Stretching

Absolwentka Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Opolu – kierunek Taniec, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego – kierunek Pedagogika oświatowo – artystyczna, instruktor tańca i fitnessu.

Wieloletnia tancerka Zespołu Pieśni i Tańca Opole, instruktor i choreograf Zespołu Tańca Nowoczesnego ADENA działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu.

Uczestniczka szkoleń z zakresu zajęć fitness dla kobiet w ciąży (aktywne 9 miesięcy). Prowadziła zajęcia ruchowe w wielu opolskich i warszawskich klubach dla mam.

Prywatnie – mama dwóch chłopców – Filipa i Gucia.

Zwolenniczka zdrowego stylu życia!

 

 

Edyta Andrych – Miej oko na zmysły, Mały Przed-Przedszkolak, Smyko-multisensoryka

Edyta Andrych, z wykształcenia psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, trener zajęć Smyko- multisensoryka ® stymulujących 7 zmysłów w oparciu o integrację sensoryczną. Ukończyła również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA oraz wiele szkoleń dotyczących wspierania rozwoju małego dziecka. Obecnie jest w trakcie specjalizacji na Terapeutę i Diagnostę Integracji Sensorycznej.
Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 9 miesiąca życia do 4 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci według programu Klucz do uczenia się, zajęcia muzyczno-rytmiczne i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, zajęcia ogólnorozwojowe oraz od kilku lat zajęcia Smyko- multisensoryka ® w oparciu o SI. Zajęcia z dziećmi są dla niej pasją, ciągle szuka nowych inspiracji, które może wykorzystać w pracy z dziećmi, korzysta ze szkoleń, ale największą motywacją są dla niej ciągle dzieci, ich potencjał, ciekawość, szczerość i zaangażowanie.

W „Tęczowej Sowie” prowadzi zajęcia „Miej oko na zmysły” dla dzieci od 10- 24 miesiąca życia, zajęcia „Mały przed-Przedszkolak” dla dzieci 2-3 lata oraz Smyko-Multisensorykę ® dla dzieci w wieku od 10 miesiąca życia do 3 lat.

Praca z dziećmi, zabawa z nimi i stymulacja ich rozwoju jest dla mnie pasją, prowadzę zajęcia z wielką przyjemnością, na zajęciach jestem oddana dzieciom, wspieram je, ale również staram się być dla nich autorytetem i pomagać im w relacjach społecznych z innymi dziećmi.

Prywatnie jest mamą 13 letniej Oli. Interesuje się psychoedukacją, psychologią rozwojową, lubi muzykę i taniec, dobre kino, pracę w ogrodzie oraz wędrówki po górach.

 

 

Agnieszka Brzozowska – Muzyczne Łapki

Doświadczona animatorka zabaw dla dzieci, właścicielka marki „Ciekawe Dlaczego” i trenerka zajęć muzyczno-ruchowych. Specjalizuje się w grach i zabawach muzycznych. Bez presji i stresu zachęca dzieci do poszerzania wiedzy o świecie i rozbudza w nich pasję małych odkrywców. Jest szczęśliwą mamą. Uwielbia książki dla dzieci z serii „Ja i moja siostra Klara”.