Kluboksięgarnia dla dzieci

Prowadzący

Agnieszka Rubin – Balet dla dzieci i Fit Kids

balet zdjecie

Studentka 4 roku psychologi spolecznej.Od dziecka zwiazana ze sportem, absolwentka szkoly sportowej o profilu lekkoatletyki. Od 4 lat pracuje z dziećmi jako animator zabaw dla dzieci, a od 2 lat prowadzi zajecia taneczno-ogólnorozwojowe dla dzieci. Instruktor fitness oraz programu Zumba Fitness.
W „Tęczowej Sowie” prowadzi zajęcia Baletowe dla Dzieci oraz ogólnorozwojowe FIT KIDS dla małych sportowców.
Edyta ANDRYCH – „Miej oko na  zmysły” i „Mały przed-Przedszkolak”

Edyta Andrych, z wykształcenia  psycholog, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na Wydziale Psychologii, trenerka rozwoju osobistego i warsztatów umiejętności wychowawczych dla rodziców. Ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi od 6 miesiąca życia do 4 lat. Prowadziła zajęcia dla dzieci według programu Klucz do uczenia się, zajęcia muzyczno-rytmiczne  i zajęcia adaptacyjne dla dzieci, natomiast od czterech lat specjalizuje się również w prowadzeniu zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci z elementami integracji  sensorycznej, Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne i Zabawach Fundamentalnych.

W „Tęczowej Sowie” poprowadzi zajęcia „Miej oko na zmysły” dla dzieci od 10- 24 miesiąca życia oraz zajęcia „Mały przed-Przedszkolak” dla dzieci 2-2,5 lat.

„Praca z dziećmi, zabawa z nimi i stymulacja ich rozwoju jest dla mnie pasją, prowadzę zajęcia z wielką przyjemnością, na zajęciach jestem oddana dzieciom, wspieram je, ale również staram się być dla nich autorytetem i pomagać im w relacjach społecznych z innymi dziećmi.

Prywatnie jest mamą 9 letniej Oli. Interesuje się psychoedukacją, psychologią rozwojową, lubi muzykę i taniec, dobre kino, pracę w ogrodzie oraz wędrówki po górach.